Monitorovací panel s dotykovou obrazovkou

0,00 € vr. DPH
Dostupnosť
Na objednávku

  • Kód produktu: Monitorovací panel s dotykovou obrazovkou

S jeho pomocou je riadený celý systém a všetky volania zaznamenávané. Medzi základné funkcie patrí:

 Zobrazenie aktivovaných signalizačných jednotiek (vizuálna signalizácia)

Každej signalizačnej jednotke (tlačidlu) je priradený alfanumerický kód, napr. číslo izby, oddelenia, meno a pod. Hneď ako je tlačidlo aktivované, zobrazí sa na obrazovke príslušná identifikácia tlačidla (text). Každý text je zároveň farebne odlíšený podľa stupňa naliehavosti. (napr. bežné volanie je žlté, žiadosť o pomoc je modrá a núdzové volania sú červené). Systém jednotlivé volania zobrazuje hierarchicky podľa času a stupňa naliehavosti. Volanie sa nedá deaktivovať na monitorovacom panely, jedine na signalizačnej jednotke pacienta ošetrujúcim personálom. V prípade, že je niekoľko panelov na rôznych miestach (poschodiach), môžu komunikovať aj medzi sebou a vzájomne zobrazovať jednotlivé volania. Systém sa môže naprogramovať tak, že počas dennej služby zobrazuje panel na danom poschodí volania iba z tohto poschodia. Pri menšom počte ošetrujúceho personálu napr. počas nočnej prevádzky, sa môžu volania o pomoc zobrazovať aj na iných poschodiach.

Rozmer:

 

  • 43 x 28 x 8 cm
Hmotnosť:

 

 

  • 9 kg, 230V, 0,9 A, záložný zdroj, pracovná frekvencia 433,920 MHz.

 

 Akustická signalizácia

Zobrazenie na monitore je doplnené zvukovým signálom. Každá úroveň volania (bežné volanie, volanie o pomoc a volanie v núdzi) má vlastný zvukový signál.

Zobrazenie miesta volania na pláne budovy

Do monitorovacieho panela sa môže uložiť aj pôdorys budovy s umiestnením jednotlivých tlačidiel. Pri signalizácii volani

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.
Načítám, prosím vydržte...