Vankúše pre tehotné a dojčiace

Vankúše sme vyvíjali v spolupráci s pani Helenou Dvořákovou poprednou špecialistkou na bazálnu stimuláciu a praktikujúcou sestrou v Ústrednej vojenskej nemocnici v Prahe. 

 

Čím sú vankúše iné?

Nie sú plnené guličkami ako všetky bežné vankúše na trhu. Guličky sa bežne po čase zľahnú a vankúš neplní svoju fuknciu, treba ich dopĺňať. Naše vankúše sú plnené dutým vláknom, preto je možné ich prať na 60°, čo je dôležité pre zachovanie čistoty vankúša.  Duté vlákno je neustále mäkké, nadýchané a nemá tendenciu sa zľahnúť. Vankúš je tak neustále rovnako plný a mäkký. 

 

Špecifický tvar vankúša 

Ďalšou výhodou je tvar vankúša. V spolupráci so sestrami v praxi sme navrhli tvar, ktorý kopíruje telo a je ideálny pre správne napolohovanie tehotnej mamičky  pre čo najpohodlnejší spánok.  Vankúš na dojčenie je tak isto svojím tvarom navrhnutý pre čo najpohodlnejšie dojčenie jedného dieťatka ale aj tandemového dojčenia dvojčiat. 


Materiál a výroba

Je pre nás samozrejmé, že vankúše, ktoré sa dostanú do kontaktu s novorodencom musia byť zdravotne nezávadné a kvalitné. Preto sú naše vankúše vyrábané výhradne v Českej rebublike. Sú používané aj na polohovanie zdravotne znevýhodených, využívajú sa v zdarvotníckych zarideniach a spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu.

Najpredávanejšie

Polohovací vankúš NUCH6

Šije sa po objednaní dodanie do 14 dní
Konečná cena
55,50 €

Polohovací vankúš NUCH3

Šije sa po objednaní dodanie do 14 dní
Konečná cena
83,27 €

Polohovací vankúš NUCH2

Šije sa po objednaní dodanie do 14 dní
Konečná cena
79,30 €
Načítám, prosím vydržte...