Polohovacia sada SWIFT s podložkou DUO

59,80 €
Dodanie do 10 dní

Sada na polohovanie obsahuje polohovaciu plachtu Swift a polohovaciu podložku DUO (nepriepustná vhodná pri inkontinencii). Video polohovania a ďalšie informácie nižšie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Systém SWIFT® - Polohovacia sada s podložkou DUO

 

Polohovacia sada SWIFT® je jedinečný patentom chránený výrobok, ktorý sa používa na zjednodušené  napolohovanie osoby na lôžku. Skladá sa z dvoch častí - plachty SWIFT, ktorá je navlečená na lôžku namiesto bežnej plachty, táto plachta má v strede modrý kĺzny pás, ktorý je prepletený uhlíkovým vláknom aby nedochádzalo pri posunoch podložiek k statickému náboju, a druhej časti buď polohovacia podložka SWIFT alebo polohovacia podložka DUO, na ktorej leží opatrovaná osoba. Video polohovania viď v záložke videá. 

  • Polohovacia podložka SWIFT má spodnú kĺznu vrstvu ale horná je bez nasiakavej vrstvy preto je ešte potrebné v prípade inkontinentcie dávať jednorázovú podložku alebo jednu z našich prateľných podložiek , materiál vrchnej vrstvy odvádza pot.
  • Polohovacia podložka DUO má hornú nasiakavú vrstvu, ktorá vsakuje moč pri inkontinencii a spodnú tiež kĺznu vrstvu.

Presný popis materiálu a údržby oboch podložiek a plachty nájdete tu:

Plachta sa dokonale prispôsobuje tvaru matraca, pod ležiacou osobou sa nevytvárajú záhyby a povrch plachty je na dotyk príjemný. Je vhodná pre polohovacie lôžka a antidekubitné bežné i aktívne matrace štandardnej veľkosti a to 200x90x20 (môže byť aj 30) V tejto ponuke je teda zahrnutá sada - Polohovacia plachta SWIFT a Polohovacia podložka DUO

 

polohovacia sada

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JK Avatar autora | 18.1.2024
Zatiaľ vyzerá dobre...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: