Nepriepustné podložky na posteľ

Absorpčné podložky na lôžko slúžia na ochranu lôžka a čalúneného nábytku pri inkontinencii a sú určené k dlhodobému, opakovanému používaniu. Neprepúšťajú tekutiny a na povrchu lôžka, stoličiek, vozíkov a sedacích súprav sa nešmýkajú. Zaisťujú vysoký komfort pre ošetrovanú osobu (zníženie tvorby zaparenín, alergií, dekubitov), a taktiež napomáhajú personálu pri práci. Podložky sú mäkké, príjemné na dotyk a nedráždia pokožku. Šetria čas, zdravie a financie. Spodná vrstva je protišmyková - pod klientom sa nešmýkajú, nekrčia.

Podložky sú používané v zariadeniach DSS, v nemocniciach aj v domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Z praxe môžeme povedať, že ich životnosť je 4 - 4,5 roka. Ďalšou pozitívnou referenciou je menej časté pranie plachiet a ušetrenie peňazí za nákup nepriedušných gumoviek a krížnych plachiet. Osoby sa na podložke nepotia tak ako je to bežné pri syntetických jednorázových, nevznikajú zapareniny a dermatitídy. Podložky sa vyrábajú v Kanade čo zvyšuje ich kvalitu.

pratelne-podlozky-na-postel

5 položiek celkom
inkontinencna podlozka na postel
Pranie na 95°
od 10 €

Inkontinenčná, prateľná podložka na posteľ.

1204_1
nepriepustna podlozka na postel
Pranie na 95°
od 25 €

Nepremokavá podložka ako ochrana pri inkontinencii. Viď popis a video v záložke video. Klik nižšie na detailné informácie.

4_1
polohovacia podlozka min
Pranie na 95°
25 €

Podložka určená na jednoduchšie polohovanie a zároveň nepriepustná pri inkontinencii. 

1207
nepremokava podlozka na postel
Pranie na 95°
od 27 €

Nepremokavá podložka je určená na ochranu lôžka a lôžkovín pred znečistením pri inkontinencii.

1197_1
nepremokava podlozka na postel
Pranie na 95°
od 29 €

Nepriepustná podložka pre inkontinentných. Viď video v záložke videá klik na detailné informácie.

1200_1