Podmienky reklamácie

Ako postupovať pri vrátení alebo výmene tovaru

Tento reklamačný poriadok upravuje zpôsob a podmienky vrátenia a výmeny tovaru zakúpeného prostredníctvom  on-line katalógu www.theracare.sk od spoločnosti BC&MC s.r.o. a Theracare s.r.o.

So sídlom na Gregorovej 4, 82103, Bratislava

Postup vrátenia tovaru 

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky. Tovar vraciate nepoškodený nepoužitý s visačkou spolu s priloženým reklamačným formulárom, ktorého vzor nájdete tu vzorovy reklamačný formulár.

Tovar je potrebné odoslať na adresu:

Theracare s.r.o, Ing. Matej Cvengroš, Gregorovej 4, Bratislava, 82103. Balíček musí byť odoslaný doporučene ! Ak by spotrebiteľ tak neurobil a balík k nám nedorazí nezodpovedáme za vzniknutú škodu a peniaze nemôžeme vrátiť poprípade tovar vymeniť. 

 

Kedy nieje možné uplatniť vrátenie alebo výmenu tovaru?

- Ak ste tovar prevzali poškodený napriek tomu bol používaný a nevyužili ste vrátenie do 14dní. 

- Vrátenie ani výmena nieje možná podľa zákona 102/2014 Z.z.§7 odstavec 6 písmeno c) pri výrobkoch, ktoré šijeme na mieru pre daného klienta, taktiež pri všetkých výrobkoch kde je veľkostná tabuľka znázorňujúca konfekčné veľkosti a obvody či iné telesné rozmery. V tomto prípade ak zakúpi spotrebiteľ tovar, pro ktorom rozmery sú zaznačené a napriek tomu potrebuje iné môže využiť opätovný nákup správneho výrobku. O tomto však upozorňujeme na stránke pri každom výrobku kde nieje možná výmena ani vrátenie práve z tohto dôvodu.

- Po uplynutí záručnej doby 24 mesiacov

- Ak tovar bol poškodený nevhodnou manipuláciou, nedodržaním návodu, nevhodnou údržbou, nevhodný, skladovaním, nesprávnym používaním a nedodržaním návodu

 

Vybavenie reklamácie

Doručenie tovaru vybavíme zvyčajne do 30 dní v prípade výmeny ak nieje požadovaný výrobok skladom, ak ano do 7-14dní. Finančné prostriedky sú vrátené na učet spotrebiteľa do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru na našej adrese.