Prateľné podložky pre inkontinentných

Absorpčné podložky na lôžko slúžia na ochranu lôžka a čalúneného nábytku pri inkontinencii a sú určené k dlhodobému, opakovanému používaniu. Neprepúšťajú tekutiny a na povrchu lôžka, stoličiek, vozíkov a sedacích súprav sa nešmýkajú. Zaisťujú vysoký komfort pre ošetrovanú osobu (zníženie tvorby zaparenín, alergii, dekubitov), a taktiež napomáhajú personálu pri práci. Podložky sú mäkké príjemné na dotyk a nedráždia pokožku. Šetria čas, zdravie a financie. Spodná vrstva je protišmyková - pod klientom sa nešmýkajú, nekrčia.

Podložky sú používané v zariadeniach DSS, v Nemocniciach aj v domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Z praxe môžeme povedať, že ich životnosť je 4 - 4,5 roka. Ďalšou pozitívnou referenciou je menej časté pranie plachiet a ušetrenie peňazí za nákup nepriedušných gumoviek a krížnych plachiet. Osoby sa na podložke nepotia tak ako je to bežné pri syntetických jednorázových, nevznikajú zapareniny a dermatitídy. Podložky sa vyrábajú v Kanade čo zvyšuje ich kvalitu.

Absorpčné podložky na stoličku plnia rovnakú funkciu ako podložky na lôžko. Chránia nielen čalúnený nábytok (stoličky, sedačky) ale využívajú sa aj pri prevoze autom a v invalidných vozíkoch. Spodná vrstva je protišmyková.

Oba typy podložiek sú prateľné na 95°

 

12
29

Najpredávanejšie

Prateľná podložka DUO 85x90

Skladom u vás do 10 dní
Konečná cena
28,00 €

Prateľná podložka EMERIS 75x85

Skladom u vás do 10 dní
Konečná cena
12,00 €

Prateľná podložka CHAMONIX 85x90

Skladom u vás do 10 dní
Konečná cena
29,00 €

Prateľná podložka FUSION 90x90

Skladom u vás do 10 dní
Konečná cena
26,00 €
Konečná cena
25,00 €
Načítám, prosím vydržte...