Značenie oblečenia

Systém značenia textililí sa používa k rýchlemu a jednoduchému označeniu prádla, pracovných a osobných odevov, obliečok a ďalších textilných výrobkov. Základom systému je zažehlovací lis, pomocou ktorého sa na textil zažehľujú šítky. Texty sa na štítky tlačia pomocou ihličkovej alebo termo tlačiarne, ktorá je súčasťou balíka značenia. Najčastejšie používané štítky majú rozmer 41 x 17 mm. V dodávanom kotúči je ich 5900 ks. Väčšie textilné štítky rozmeru 82 x 42 mm slúžia na označenie uniformy personálu (miesto plastových visačiek). Môžu sa dodávať v kotúči už s predtlačeným logom zariadenia. Kotúč obsahuje 1200 štítkov. K hromadnému značeniu prádla - DKP - sa používajú termotransfery, ktoré predstavujú silikónové papiere s predtlačeným logom a textom (náhrada pečiatok). K opravám prádla sa používajú termozáplaty.

Čo obsahuje balíček pre značenie prádla?

Zažehlovací lis, kotúč so štítkami (množstvo a veľkosť podľa požiadaviek), tlačiareň - ak nieje k dispozícii vlastná, databázový  software pre tlač štítkov, páska do tlačiarne so špeciálnym pigmentom vhodným pre vyváranie, držiak rolky štítkov - dôležitý pre presnú tlač.

Cena: ceny balíčkov sú individuálne nakoľko sú prispôsobené požiadavkám zákazníka (typ štítkov, veľkosť a množstvo) v prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať mailom info@theracare.sk alebo telefonicky 0948 133 146

znacenie-odevov

7 položiek celkom