Terapeutická bábika EVA

Terapia Alzheimera a Demencie
76 €
Dodanie do 10 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

TERAPEUTICKÁ BÁBIKA EVA

       Bábikoterapia je veľmi účinná forma terapie rôznych druhov a stupňov demencie. Bábika je veľmi obľúbená spoločníčka. Eliminuje agresivitu, úzkosť, zmätenosť. Odvráti od nežiadúcej činnosti. Senior prestáva blúdiť, hľadať rodinu, prestáva ničiť veci. Bábika sa stane dôležitou súčasťou každého dňa.  Je sediaca nieje možné polohovať nohy do rovna ale svojím posedom vytvára možnosť napolohovania a príjemného objatia. Je mäkká vlásky pripomínajú živé, nemá oddelené prsty. 

        Bábika má hnedé oči, čierne vlasy a snedú pokožku, preto je určená najmä ľuďom, ktorí mali deti s rovnakými znakmi. Poprípade sú naviazané na iné osoby vnučku, sestru s rovnakou fyzionómiou. Do Evy nieje možné vložiť modul tlkotu srdca. 

    Všetky naše bábiky a ich príslušenstvo sa hrdia značkou CE - výrobok spĺňa všetky príslušné základné požiadavky - na bezpečnosť, ochranu zdravia, ochranu životného prostredia. Všetky výrobky sú testované podľa stanovených bezpečnostných noriem v danej krajine, kde sú predávané v Európe - EN 71 a v Spojených štátoch - ASTM - normy. Výrobný závod pre všetky bábiky je certifikovaný podľa normy ISO 9001

Hmotnosť: 1kg (je dôležitá aby naozaj pri držaní vznikol pocit reálneho dieťatka) 

Veľkosť : 50cm 

Pranie: 40°C bábika, oblečenie v rukách, 

Sušenie: v sušičke na nízkej teplote 

Výrobca z času na čas mení farbu a typ oblečenia, preto sa dodaná bábika može oblečením niekedy lišiť, čo však  neovplyvňuje jej terapeutický efekt.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: