Spôsob a doba dodania

PREČO NEMÁME KRATŠIE DOBY DODANIA

Veľa zákazníkov sa nás pýta prečo máme dlhšie čakacie doby. Niesme e-shop, ktorý nakúpi hromadne z veľkoskladov alebo z číny. Každý náš výrobok je naozaj s láskou a poctivo vyberaný pre potreby zdravotne znevýhodnených a dávame si ich šiť priamo vo výrobe aby kvalita látok a prevedenia bola čo najvyššia. Záleží nám na nepridaných farbivách pevnosti látok a preto sme oslovili malé firmy v Čechách či Španielsku. Ostatné pomôcky sú priamo z výroby z Kanady a Veľkej Británie, kde sa naozaj chvíľu čaká na naplnenie lodných kontajnerov a hlavne na potrebné objednané množstvo. Terapeutické hračky sú z Nemecka, kde požadujú zas určité množstvá. Preto u výrobcov objednávame každých 11-14 dní. 

Denne sme v teréne a navštevujeme zariadenia sociálnych služieb a zákazníkov, aby sme boli priamo v kontakte s ich potrebami. Robíme prezentácie a školenia na prácu s našimi pomôckami a zúčastňujeme sa konferencií.  Preto expedujeme iba dva dni v týždni. Niesme iba pracovníci za PC, ktorí objednajú, zabalia pošlú. Naše výrobky sa snažíme v teréne odkomunikovať so sestrami, lekármi, opatrovateľmi, vylepšiť ich, poskytujeme poradenstvo nemocniciam.

 

AKO VÝROBKY POSIELAME

Naše pomôcky posielame kuriérom Slovenskej pošty. Dôvod je jednoduchý, táto služba vychádza najlacnejšie pre Vás, našich zákazníkov. Oslovili sme niekoľko kuriérskych spoločností ale cenovo nám dala Slovenská pošta najlepšiu ponuku.